Електронна реєстрація дітей

/Files/images/1280626.jpg

Шановні батьки!

Відповідно до наказів:

 1. - Департаменту освіти Харківської міської ради від 05.08.2013 №139 ''Про організацію роботи установ та закладів освіти міста в Інформаційній системі управління освітою (ІСУО) у 2013/2014 навчальному році'';
 2. - Департаменту освіти Харківської міської ради від 15.08.2013 №142 ''Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Харкова'';
 3. - Департаменту освіти Харківської міської ради від 18.02.2014 № 27 "Про внесення змін до наказу Департаменту освіти від 15.08.2013 № 142 "Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Харкова".

з вересня 2013 року розпочатоелектронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів Харкова.Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюєтьсяна сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади»батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади Новобаварського району знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Ярославська, 212-й поверх, каб.№7. Контактний телефон:(057)712-32-71 Графік прийому: Понеділок: 10.00 - 17.00 Середа:10.00 - 17.00

Інструкція по електронній реєстрації для батьків

Відомості про дітей, зареєстрованих в дошкільних навчальних закладах району у відповідних Журналах обліку до 15.08.2013 (до запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади міста) внесені до Реєстру з урахуванням дати первинного звернення батьків (для збереження черговості).

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Харковазаявником мають бути надані наступні відомості(в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:

 • Прізвище, ім’я, по батькові.
 • Дата народження.
 • Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
 • Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.
 • Адреса проживання.
 • Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
 • Інформація про наявність встановлених пільг.

Про батьків:

 • Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
 • Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
 • Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором. Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

Вилучення відомостей про дитину здійснюється:

 1. Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки».На підставі наказу про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
 2. У разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до дошкільного навчального закладу та переліку документів.
 3. У разі відсутності документів, які підтверджують пільги.
 4. У разі фальсифікації персональних даних в заявці.

Видача направлень:

При вивільненні місця у дошкільному навчальному закладі районний реєстратор друкує Направлення першій дитині відповідного віку в Реєстрі цього дитячого садка та змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення», при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомлення на заявлену ними електронну адресу.По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють) повинен упродовж 05 робочих днів звернутись до районного реєстратора для отримання Направлення до дошкільного навчального закладу. Після видачі Направлення батькам або особам, які їх замінюють, районний реєстратор змінює статус заявки на «Отримано направлення».

Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу окрім Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

1. Заява батьків або особи, яка їх замінює.

2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад.

3. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

4. Свідоцтво про народження дитини.

Кiлькiсть переглядiв: 117