План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в КЗ «ДНЗ № 6» на 2020/2021 навчальний рік

№ п/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Оновлення та опрацювання нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу. постійно Завідувач Романова Ю.А., вихователь – методист Христоєва О.В.
2 Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та боулінгу (цькування), формування у педагогів толерантного ставлення до дітей. постійно Завідувач Романова Ю.А., вихователь – методист Христоєва О.В., практичний психолог Мовчан Т.Б., педагоги
3 Розповсюдження інформації щодо профілактики булінгу: пам’ятки у групові куточки, інформація на сайті ЗДО, на сторінці практичного психолога. постійно вихователь – методист Христоєва О.В., практичний психолог Мовчан Т.Б., педагоги
4 Розробка рекомендацій для батьків та вихователів щодо протидії булінгу, профілактиці домашнього насилля та жорстокого поводження з дітьми постійно практичний психолог Мовчан Т.Б.
5 Спостереження за дітьми на заняттях та прогулянках з метою вивчення емоційного розвитку вихованців. постійно практичний психолог Мовчан Т.Б.
6 Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО. Попередження жорстокого поводження дітей з однолітками, створення атмосфери взаємоповаги та взаєморозуміння у дитячому колективі. постійно вихователь – методист Христоєва О.В., практичний психолог Мовчан Т.Б., педагоги
7 Робота з дітьми, які потребують індивідуальної роботи з використанням циклу занять з розвитку психоемоційної сфери та особистості (зниження рівня агресивності, тривожності, сором’язливості) жовтень-травень практичний психолог Мовчан Т.Б.
8 Групові консультації для батьків та педагогів «Запобігання насильства в родині та булінгу» жовтень-листопад практичний психолог Мовчан Т.Б.
9 Педагогічна година у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за темою «Захист прав дітей та формування ненасильницької ідеології в суспільстві». грудень вихователь – методист Христоєва О.В., практичний психолог Мовчан Т.Б.
Кiлькiсть переглядiв: 79