ГРУПА № 9 "ПІЗНАЙКО"

Вихователь: КОЧЕТКОВА ОКСАНА ОЛЕГІВНА

Освіта: вища педагогічна. /Files/images/Кочеткова О.JPG

Загальний стаж роботи 18 років.

Гасло групи № 9 - "Добром і ласкою краще ніж гнівом".

До кожної дитини у вихователів свій підхід. У групі завжди охайно, затишно, по-домашньому.

Вихователь: НЕЧАЄВА КАТЕРИНА ІГОРІВНА

/Files/images/120735994_3283004141768689_2575930361988566727_o.jpg

Освіта - вища педагогічна. Вихователь Нечаєва К.І. - переможець І (районного) туру обласного конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ЗДО Новобаварського району «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році в номінації«Вихователь дітей старшого дошкільного віку». Загальний стаж роботи 12 років.

Помічник вихователя - ЯКОВЛЄВА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

З любов'ю та радістю допомагає своєму вихователю в усьому, вона завжди поруч, завжди підтримає свого вихователя в будь-якій справі, це привітна, працьовита людина .

ГРУПА № 1 "РУКАВИЧКА"

Вихователь - КОВАЛЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

/Files/images/Коваленко Н.М..JPG Освіта: середньо-спеціальна.
Загальний стаж роботи - 34 роки.

Наталія Миколаївна - дисциплінований, принциповий, творчий вихователь, забезпечує високий рівень планування і здійснення навчально-виховного процесу з урахуванням індивідуальних особливостей дошкільників, їх здібностей, виявляє підвищений інтерес до розвитку творчих здібностей дітей, постійно веде пошук нових методів і прийомів навчання дітей.

Вихователь творчо працює з дітьми. Має високий рейтинг серед колег, користується повагою вихованців, батьків. Відзначається високим рівнем загальної і професійної культури.

Помічник вихователя - ЛАРІКОВА Олена Миколаївна

Ірина Олександрівна доброзичлива, порядна, відповідальна, старанна. З любов'ю і уважністю відноситься до дітей.

ГРУПА № 14 "ПРОМІНЦІ"

Вихователь -

Помічник вихователя - ДОРОШЕНКО АЛЛА МИКОЛАЇВНА

/Files/images/Дорошенко А.М.jpg Алла Миколаївна - відповідальна, сумлінно ставиться до своєї праці.

/Files/images/IMG_3817.jpg/Files/images/IMG_8624.JPG

ГРУПА № 10 "ТЕЛЕПУЗИКИ"

/Files/images/Сирцова.jpgВихователь - СИРЦОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Закінчила Харківський педагогічний коледж. В 2013 році - учасник районного конкурсу "Вихователь року-2013". Стаж роботи 29 років.

Провідна ідея - виховання творчої особистості, підготовленої до прийняття рішень у нестандартних ситуаціях.

Помічник вихователя -КАC'ЯНЕНКО НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

Освіта: середньо-спеціальна./Files/images/Касьяненко Н.jpg

Завжди доброзичлива, старанна, працьовита, дуже любить дітей, справжній помічник своєму вихователю.

/Files/images/DSC_0583.JPG

/Files/images/DSC_0225.jpg/Files/images/IMG_8240.JPG/Files/images/IMG_8243.JPG