Наші досягнення у 2020/2021 н.р.

/Files/images/Наші досягнення 1.jpg

/Files/images/Христоєва О.В. Подяка 2020.jpg

Наші досягнення у 2019/2020 н.р.

/Files/images/Сертифікат Христоєва О.В.jpg

/Files/images/ЗДО № 6 Золотий еталон.jpg

Наші досягнення у 2018/2019 н.р.

/Files/images/Сертифікат Санепідсервіс.jpg

/Files/images/IMG_9615.JPG

Наші досягнення у 2017/2018 н.р.

/Files/images/Подяка Кернеса 2018-19.jpg

/Files/images/Коваленко Н.jpg

/Files/images/Грамота 1.jpg

/Files/images/Грамота.jpg

Наші досягнення у 2016/2017 н. р.

/Files/images/Сертифікат Христоєва О..jpg

/Files/images/Св-во 2016.jpg

/Files/images/Грамота Христоєва О.2016.jpg

29.09.2016 в ХНАТОБі імені М.В. Лисенка з нагоди Дня працівників освіти відбулись урочистості за участю Харківського міського голови Г.А. Кернеса. Вихователь-методист Христоєва О.В. була нагороджена Почесною грамотою виконкому Харківської міської ради.

/Files/images/Нагородж. Христоєва О..jpg

/Files/images/7122.gif

За підсумками огляду навчальних закладів по підготовці до 2016/2017 навчального року Головою адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради наш заклад був нагороджений Срібним еталоном.

/Files/images/срібний 2016 1.JPG

/Files/images/Гнечка Г. 2016.jpg

/Files/images/Романенко О..jpg

Наші досягнення у 2015 році

На серпневій районній педагогічній конференції були нагороджені:

/Files/images/Романова Ю.А. Благодарность Кернеса 2015.JPG

/Files/images/Стабільний поступ 2015.jpg

/Files/images/Христоєва О.В. Грамота 2015.JPG

/Files/images/Гнечка Г.В. почесна грамота 2015.JPG

Колектив КЗ "ДНЗ № 6" (завідувач Романова Юлія Анатоліївна) нагороджений Грамотою адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради за створення комфортних умов для роботи і виховання, розвиток навчально-методичної бази, організації харчування та оздоровлення вихованців, підняття престижу Жовтневого району та з нагоди проведення ІІІ щорічного фестивалю "Гордість та надія Жовтневого району - 2015"

/Files/images/Грамота 2015.JPG

/Files/images/Нагорода 2015.jpg

/Files/images/7045.gif

Оголошена Подяка Христоєвій Ользі Валеріївні, вихователю КЗ "ДНЗ № 6" за активну роботу з вихованцями, високий рівень професійної компетентності, особистий вагомий внесок у справу розбудови районного освітянського простору, підняття його престижу та з нагоди проведення ІІІ щорічного фестивалю "Гордість та надія Жовтневого району - 2015"

/Files/images/Христоєва О.В. 2015.JPG

Парціальна програма з образотворчого мистецтва "Чарівні майстри - пензлі та фломастери..." (укладачі вихователь - методист Христоєва О.В. та старший викладач Кугуєнко Н.Ф. схвалена науково-методичною радою КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти")

/Files/images/Христоєва О.В. програма.jpg

Дипломом ІІ ступеня ХХІІ обласної виставки - презентації педагогічних ідей та технологій нагороджена робота Романової Юліїі Анатоліївни

/Files/images/Романова Ю.А. диплом.jpg

Творча робота вихователя Ірини Василівни Мартової визнана однією із кращих у Всеукраїнській акції "Виховуємо в дітях доброту" та нагороджена Дипломом.

/Files/images/Мартова І.В..JPG

Музичний керівник Гнечка Ганна Володимирівна стала переможцем І етапу другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педпрацівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» та нагороджена дипломом

/Files/images/Гнечка (Вихователь року).JPG

/Files/images/line-02-.gif

Наші досягнення у 2014 році

28 серпня 2014 року на районній педагогічній конференції наш заклад був відзначений Срібним еталоном (ІІ місце) за підготовку до нового 2014-2015 навчального року.

/Files/images/Срібний еталон.jpg

Колективу КЗ "ДНЗ № 6" оголошено Подяку Голови адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради за створення найкращих умов для організації харчування та оздоровлення вихованців, вагомий внесок у справу розбудови районного освітянського простору, підняття його престижу та з нагоди проведення ІІ щорічного фестивалю "Гордість та надія Жовтневого району - 2014"

/Files/images/Подяка 2014.JPG

/Files/images/35.gif

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.02.2014 № 19 «Про вивчення стану організації харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова» та наказу управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради від 10.02.2014 № 38 «Про вивчення стану організації харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів Жовтневого району» 05.02.2014 проведено вивчення стану організації харчування вихованців дошкільного навчального закладу №6. Вивчення виявило, що організація харчування в дошкільному закладі відповідає достатньому рівню.

/Files/images/IMG_8121.jpg

Наші досягнення у 2013 році

Досвіди інструктора з фізичної культури Богославець А.В., вихователів Христоєвої О.В., Сирцової О.О. приймали участь у ХХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій 2013 року. Робота вихователя Христоєвої О.В. «Розвиток творчих здібностей дітей у процесі зображувальної діяльності» отримала диплом ІІ ступеню, робота вихователя Сирцової О.О. «Виховання пізнавальних і творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами ТРВЗ» отримала диплом ІІІ ступеню.

Участь у фотоконкурсі «Наші діти» журналу «Дошкільне виховання» № 7 за 2013 рік.

Стаття вихователя - методиста Христоєвої О.В. «Реалізація завдань Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) в художньо-продуктивній діяльності» надрукована в журналі «Управління освітою» № 9 за травень 2013 р., з вкладкою «МЕТоДИСТ-BEST».

Наші досягнення у 2012-2013 навчальному році

23 травня в Жовтневому районі відбувся I районний фестиваль «Гордість та надія Жовтневого району - 2013». Наш заклад був відзначений нагородою як кращий навчальний заклад.

/Files/images/логотип_свято.jpg


У січні 2013 року, Кутафіна Олена, вихованка групи старшого дошкільного віку № 10 посіла І місце у ІІ турі районного конкурсу «Обдарована дитина - 2013» – «Сузір'я талантів»!


16-18 жовтня 2012р. наш заклад приймав участь у четвертій виставці-презентації "Інноватика в сучасній освіті" (м.Київ) та був нагороджений срібною медаллю. Нагородження отримали у номінації "Упровадження здоров'язбережувальних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти".

/Files/images/Серебряная медаль.jpg


Наші досягнення у 2011-2012 навчальному році

Управлінням освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради було проведено роботу з атестаційної експертизи комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 комбінованого типу Харківської міської ради». Висновок регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів (секцій з питань дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти) від 03.04.2012 № 3/3: атестаційна експертиза дошкільного навчального закладу була проведена відповідно до нормативних вимог: наказу МОНУ № 553 від 24.07.2001 «Про затвердження порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів у Харківській області». Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 комбінованого типу Харківської міської ради» визначається атестованим з загальним коефіцієнтом результатів діяльності Кз=59,82 (достатній рівень) за статусом ясла-садок комбінованого типу з фізкультурно-оздоровчим та гуманітарним пріоритетними напрямами роботи. Підтверджено право надання дошкільної освіти комунальному закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 комбінованого типу Харківської міської ради».

/Files/images/Атестація.jpg


Колектив ДНЗ - переможець І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» та переможець ІІ етапу (обласного). Матеріали для участі у ІІІ етапі (Всеукраїнському у місті Київі) подані для захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».

/Files/images/Грамота Школа здоровя.jpg


Вихователь Ілюхіна М.О. переможець районного конкурсу, учасник міського конкурсу професійної майстерності «Педагог року», 2012р., нагороджена Почесною грамотою Харківської міської ради Департаменту освіти за високий рівень професійної та фахової майстерності, виявлені під час проведення міського професійного конкурсу «Вихователь року-2012».

/Files/images/Грамота Ілюхіна М.jpg


Робота вихователя Ілюхіної М.О. отримала диплом ІІ ступеню за участь в ХІХ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій 2012 року.

/Files/images/Грамота Ілюхіна Марина.jpg


В травні 2012 року вихованка групи старшого дошкільного віку Качуровська Софія стала дипломантом районного конкурсу «Обдарована дитина - 2012».


/Files/images/Масляна.jpg


Наші досягнення у 2010-2011 навчальному році

Вихователь Кочеткова О.О. нагороджена Почесною грамотою Харківської міської ради Департаменту освіти за високий рівень професійної та фахової майстерності, виявлені під час проведення міського професійного конкурсу "Вихователь року-2011" та Дипломом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за участь в обласному фестивалі професійної майстерності "Вихователь року - 2011".

Музичний керівник Качуровська Т.Ю. нагороджена Дипломом Харківської міської ради Департаментом у справах сім'і, молоді та спорту як переможець конкурсу "Молода людина року" Жовтневого району м. Харкова в номінації "Діяльність у невиробничій сфері".

Вихованка групи старшого дошкільного віку №6 Золотаренко Єва зайняла ІІ місце в районному конкурсі «Обдарована дитина».

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Педагогічний і дитячий колектив закладу неодноразово відмічався дипломами і грамотами за активну участь у культурному і спортивному житті міста та району.

Вихованка Муравка Міла стала переможцем конкурсу «Обдарована дитина - 2008», а вихованка Муляренко Марія – лауреатом конкурсу «Обдарована дитина - 2009».

Вихователь Снесар В.Г. стала переможцем районного конкурсу «Вихователь року - 2007», вихователь Коваленко Н.М. посіла ІІІ місце на конкурсі «Вихователь року - 2008», шеф-кухар Стогній Л.В. посіла ІІ місце у конкурсі «Кращий кухар - 2008».

Вихованці дошкільного закладу є активними учасниками міських та республіканських конкурсів: «Сандорик », «Сюрпризіада».

Колектив дитячого закладу нагороджено за активну участь в обласному конкурсі по навчанню дітей основам безпеки життєдіяльності і поведінки у надзвичайних ситуаціях Грамотою Управління МНС України в Харківській області.

/Files/images/7015.gif

Кiлькiсть переглядiв: 972