/Files/images/1a.jpg

Соціальний захист

В Україні значна увага приділяється становищу дітей, їхньому соціальному та правовому захисту, а також створенню умов для фізичного, інтелектуального й духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.
Дитинство – найважливіший період у становленні особистості. Саме тоді людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить доля кожної людини і розвиток суспільства загалом.
Охорона дитинства – система державних та громадських заходів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного виховання і розвитку дитини та захисту її прав.
Соціальний захист - це система заходів, спрямованих на відновлення зовнішніх соціально-економічних, політичних, медико–екологічних, правових, психолого–педагогічних умов, які забезпечують на сучасному рівні виживання і розвиток дітей, на подолання ситуації, коли дії окремих осіб чи інститутів наносять безпосередню шкоду здоров’ю, психічному, моральному, інтелектуальному розвитку дитини.
Основні завдання соціального захисту дітей у закладі:
· створення сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дітей, забезпечення їх правового та соціального захисту;
· допомога в розвитку творчих і потенціальних здібностей дітей;
· соціальний захист дітей пільгового контингенту.

"Конвенція ООН про права дитини"

Проведення роботи щодо протидії торгівлі людьми

Щодо захисту прав дітей, запобігання різним формам насильства та протидії булінгу.

/Files/images/Информационный_буклет_1_1.jpg /Files/images/Информационный_буклет_1_2.jpg
/Files/images/Информационный_буклет_2_1.jpg /Files/images/Информационный_буклет_2_2.jpg
/Files/images/Информационный_буклет_3_1.jpg /Files/images/Информационный_буклет_3_2.jpg